Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurzy - Maják

Příspěvky

Harmonogram počítačových kurzů

18. 9. 2007

Zde najdete místo a čas probíhajících počítačových kurzů.

 

Harmonogram kurzů ČJ

22. 5. 2007

Přehled kurzů ČJ - kdy, kde, kdo vyučuje ČJ.
 

Motivační kurz

22. 5. 2007

Motivační kurz je určen nezaměstnaným cizincům a azylantům, kteří již ztratili chuť a naději získat zaměstnání v České republice, ale zároveň by se rádi o tuto možnost znovu pokusili. Tento dvoudenní intenzivní kurz je určen pro omezený počet zájemců.

 

Kurzy pracovní integrace a socio-kulturního minima

22. 5. 2007

Kurzy pracovní integrace a socio-kulturního minima jsou určeny nezaměstnaným cizincům a azylantům, kteří si chtějí rychleji a efektivněji najít práci, včetně získání vědomostí o základech fungování české společnosti.

 

Rekvalifikační kurzy

22. 5. 2007

Rekvalifikační kurzy jsou určeny nezaměstnaným cizincům a azylantům, kteří mají závazně přislíbeno zaměstnání konkrétním zaměstnavatelem. Kurzy jsou určeny pro omezený počet zájemců.

 

Kurzy PC

22. 5. 2007

Kurzy Pc jsou určeny nezaměstnaným cizincům a azylantům, kteří se chtějí naučit pracovat s počítačem a lépe se tak uplatnit na trhu práce. Tyto kurzy jsou určeny pro omezený počet zájemců v celkové dotaci 60 hodin.

 

Kurz ČJ

22. 5. 2007

Kurzy ČJ jsou určeny všem nezaměstnaným cizincům a azylantům, kteří se chtějí prostřednictvím výuky lektora naučit českému jazyku. Tento kurz je v rozsahu 200 hodin.